Giełda klasyków – Samochody klasyczne i zabytkowe

Wypożyczalnia
Zabytkowych samochodów klasycznych

Szukając odpowiedniego klasyka na potrzeby reklam, filmów, eventów czy ślubu niezawsze jesteśmy w stanie odnaleźć odpowiedni okaz. Classistock zapewnia znalezienie odpowiedniego samochodu i przygotowanie go do zadań.

Nasze usługi skierowane są zarówno do firm jak i osób prywatnych, które potrzebują oryginalnego samochodu zabytkowego w perfekcyjnej kondycji.

Organizowanie wynajmu samochodu zabytkowego

Classistock posiada ogromną baze kontaktów i zapleczy flot samochodów i pojazdów zabytkowych w całej europie. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić bardzo szeroki wybór pojazdów dowolnej marki, w dowolnym kolorze, roczniku czy modelu. Dzięki możliwości wytkorzystania zaplecza międzynarodowgo nasi klienci nie muszą ograniczać się do samochodów dostępnych na naszym parkingu czy w granichach Polski

Samochody zabytkowe do sesji fotograficznych i nagrań filmowych.

Organizujemy najem na różne okazje i projekty.

Współpracujemy z fotografami, domami ślubnymi, studiami fotograficznymi, agencjami reklamowymi i studiami projektowymi. Zawsze dopełniamy wszystkich starań by nasi klienci zawsze otrzymywali od nas najlepsze, dostępne na międzynarodowym rynku pojazdy. Przygotowane do produkcji i eventów w każdym calu.

Auta do produkcji filmowych i akcji promocyjnych

Auta zabytkowe do zadań specjalnych

Samochodami zabytkowymi i klasycznymi zajmujemy się od wielu lat. Mamy doświadczenie w wyszukiwaniu, sprawdzaniu i sprowadzaniu samochodów z całej europy. Nasze główne źródła pozyskiwania klasyków i zabytków to Niemcy i Włochy.